Warning: Undefined array key "file" in /data/d/c/dc157447-17d7-40d0-b437-d4ba3ab2054a/ivonaharcar.com/web/wp-includes/media.php on line 1734

Jak na intuitivní byznys?

Peníze a jak jich mít v byznysu dostatek

Přinášíme vám týdenní kurz Peníze a jak jich mít v byznysu dostatek, který pro vás vytvořila známá mentorka a podnikatelka MSc. Ivona Harčarová. Kurz patří do série mini kurzů Jak na intuitivní byznys? a pomocí praktických cvičení a informací vám pomůže změnit váš vztah k penězům a začít vydělávat více. Zjistíte, jak nastartovat váš nový projekt, ale také jak získat investici nebo si nastavit cenotvorbu. 

Nechte se dovést k vašemu vysněnému cíli – prosperujícímu byznysu, po kterém jste vždy toužili

(od 111Kč/den)

Hledáte investory nebo potřebujete peníze pro váš nový projekt?

Hledáte investory ale pořád neúspěšně? Váš byznys stagnuje nebo jen potřebujete peníze, abyste vůbec nějaký byznys nebo firmu mohli založit, ale nevíte jak na to? Případně jste manažerem/zaměstnancem a chcete zvýšení platu? Řešení jsou mnohdy jednodušší, než si myslíte! 

Vašemu produktu se nedaří a vy si nevíte rady?

Máte dokonalý produkt ale i tak nedokážete splnit vaše cíle nebo neustále bojujete s cenotvorbou? Slyšeli jste již názor tolika byznysových mentorů, guruů a různých pseudo profesionálů, že nevíte, koho z nich následovat nebo komu vůbec lze věřit? Co takhle se naučit, jak lépe v byznysu spoléhat sami na sebe a jak dát na svůj vlastní vnitřní radar?

Utíkají vám ve firmě peníze, ale… ?

Děláte co můžete abyste rozjeli váš nový projekt nebo abyste postavili váš existující byznys zpátky na nohy, ale pořád nevidíte výsledky? Vyzkoušeli jste již všechny klasické byznysové rady, ale váš byznys pořád stagnuje nebo bojuje se ztrátami? Co kdybyste najednou dokázali zjistit, kde je problém a jak jej vyřešit?

Odborník,

kterému můžete důvěřovat

Kurz pro vás vytvořila MSc. Ivona Harčarová, známá slovenská podnikatelka a mentorka, která v českém, slovenském a mezinárodním byznysu působí již téměř 12 let. Má za sebou budování několika firem a startupů (včetně svých), práci ve velkém korporátu, a množství spokojených klientů a svěřenců. 

Propojení byznysu a intuice se věnuje již od doby, kdy se s byznysem setkala úplně poprvé, a již několik let pomáhá intuici zakomponovat i do technologických projektů vedených analytickými hlavami – dnes tak přesně ví, jak pracovat s lidmi, a jak pomoci podnikatelům růst rychleji a efektivněji. Svým klientům již ušetřila stovky tisíc korun a spoustu času. Dnes nabízí své know-how i VÁM. 

Ivona Hracar VIP Mentoring

Taky jsem si tím prošla

- stejně, jako vy

Kdysi jsem vnímala peníze jako něco, co odráží moji hodnotu. Bezhlavě jsem se hnala za cílem vydělávat víc a víc peněz a prodávat víc a víc, ale úspěch nepřicházel – nedařilo se mi prodávat mé produkty, tlačila jsem na pilu, ve firmě mi utíkaly peníze, já byla vyhořelá a unavená, a to vše bezvýsledně. Mnozí mí bývalí šéfové i klienti procházeli podobnou situací. Pak jsem ale zjistila, že to vše má jeden velký HÁČEK

 

Kolik vyděláváte není o produktu ani o firmě – je to o vás

 

Když jsem pochopila podstatu problémů a začala svou energii využívat efektivněji a tam, kde to bylo potřeba, všechno se změnilo, a to nejen u mně, ale také u mých klientů! Pokud chcete peníze, potřebujete jen vědět, jak na to, jak tento proces dokážete urychlit, a jak zajistit, aby váš byznys prosperoval. Právě tyto informace a rady založené na několika letech Ivoniny byznysové a mentoringové praxe jsou tím, co tento kurz odlišuje od většiny podobných programů.

A to není všechno:

  • dozvíte se, jaký druh intuice máte a jak se projevuje.

  • zjistíte, jak využívat intuici ve vašem konkrétním byznysu.

  • zjistíte, jak pomocí jednoduchých cvičení maximalizovat své obraty a zisky.

  • naučíte se, jak získat investici nebo peníze pro váš byznys.

  • lépe pochopíte, co jsou to peníze, jak s nimi nakládat.
  • dozvíte se, co brzdí vaše příjmy a jak to řešit.

  • naučíte se dělat lepší cenotvorbu a pochopíte její význam.

  • naučíte se, jak díky intuici dělat lepší a uvědomělejší rozhodnutí.

  • pravděpodobně úplně změníte váš nynější pohled na vaše podnikání.

Začněte vydělávat víc, než si umíte představit

– nyní můžete!

Online kurz od TOP mentorky

Vydělávání peněz není žádná věda – tedy alespoň pokud víte, jak na to, jak se vyvarovat těm největším chybám, nebo co dělat když věci nejdou tak, jak byste chtěli.

Informace, které vám ušetří čas i peníze

Kde nyní děláte chybu nebo ve firmě přicházíte o peníze? To vše díky tomuto kurzu zjistíte a budete lépe vědět, jak s penězi nakládat.

Ivona Harcar kurz intuitivni podnikani VIP mentoring Copywriting modni znacka BeWitch

1 video plné hodnotného obsahu

Čas jsou peníze – zapomeňte proto na dlouhá videa plná frází a teorie, která vás obírají o čas. Tento kurz je o vás. Vše potřebné proto naleznete v jediném videu.   

7 praktických cvičení

Teorie je skvělá, ale bez praxe nemá žádný význam. Proto je kurz založený na praktických cvičeních, která promění váš nynější pohled na podnikání, ale také vaše podnikání samotné. 

1 bonus

Rozhovor, neboli úspěšný příběh jednoho lídra, který se již na tuto cestu vydal, a inspiruje vás k tomu udělat totéž. Miliony na účtu jsou přeci jen často tou nejlepší motivací. 

Úplná anonymita

Koupě i absolvovaní kurzu je zcela anonymní. Jediný, kdo o vás bude vědět, abychom vám mohli v případě potřeby pomoci, je Ivona a její nejbližší tým. A tak to i zůstane!

Co vás v jednotlivých týdnech

kurzu čeká?

Úvodní video

Co jsou to peníze a proč je tak moc chcete? Jak vám pomůže vaše intuice?

1 den
Krok za krokem

Jak se propojit s vaší intuicí a jak se s ní naučit pracovat?

2 den
Postup na level číslo 2

Je čas aplikovat intuici v praxi – a ve vašem byznysu!

3 den
Jaký vztah máte k penězům?

Co pro vás znamenají peníze a proč to vůbec řešit?

4 den
Jak využít intuici k cenotvorbě ve vašem byznysu?

Proč je potřeba využívat intuici u cenotvorby a jak na to?

5 den
Jak získat více peněz pro vaše podnikání? 1/2

Jak intuici využít k zvýšení obratů a získání financování vašich aktivit?

6 den
Jak získat více peněz pro vaše podnikání? 2/2

Jak vaše vzorce a bloky ovlivňují úspěch vašeho byznysu?

7 den
Základem je balanc

Proč je potřeba nejen umět přijímat, ale také umět dávat?

8 den
Success story (BONUS)

Jeden příběh inspirativního byznysového lídra a spousta inspirace z praxe

Jak na intuitivní byznys?

Peníze a jak jich mít dostatek

Jak vypadá

online kurz zevnitř?

Kurz je koncipován tak, že:

Každá kapitola začíná úvodním videem (cca 15 min), kde se dozvíte, jak lze intuici v oblasti peněz a financí využít v praxi.

Následují cvičení, vždy 7 dní po sobě.

Úkoly vám denně zaberou přibližně 10-20 minut vašeho času. Vypracováváte pouze jedno cvičení denně.

Každé cvičení začíná krátkým popisem, který vám řekne něco blíže o tom, co je cílem daného cvičení, jak jej správně provést, případně proč je důležité toto cvičení absolvovat.

Pokud budete cítit, že mezi cvičeními potřebujete přestávku nebo jedete na dovolenou, kurz dle libosti přerušte

Tento online kurz je určený

právě pro Vás, pokud:

 • potýkáte se s finančním nedostatkem ve vašem byznysu nebo životě. 
 • utrácíte ve firmě množství peněz, ale nevidíte výsledky.
 • máte pocit, že si peníze nezasloužíte.
 • netušíte, zda je vaše cenotvorba správná, nebo jak ji nastavit.
 • neumíte si říct o peníze, které si zasloužíte. 
 • nesnášíte bohaté lidi nebo si démonizujete bohatství.
 • počítáte finanční ztráty a nedokážete přijít na to, proč se vám to děje.
 • tušíte, že něco je v oblasti vašich financí špatně, ale nevíte, co to je.
 • máte pocit, že v byznysu můžete být lepší, ale nevíte jak.
 • toužíte po bohatství a úspěchu.
 • chcete žít ve finanční hojnosti a přestat si odepírat věci kvůli nedostatku peněz.
 • nevíte komu máte věřit – nejraději byste se spolehli sami na sebe
 • máte vše, co jste kdy v životě chtěli, ale pořád nejste šťastní.

…anebo jen chcete zlepšit váš vztah k penězům, začít vydělávat ještě víc, rozšířit si své obzory a získat obrovský náskok před vaší konkurencí.

Všechno, co k úspěchu

potřebujete, již máte!​

Ivona Harcar Copywriting na miru

Kdo vytvořil

tento online kurz?

MSc. Ivona Harčarová

Ivona vystudovala MSc. (Master of Science) Asian Politics na SOAS v Londýně. Studovala také na MUNI v Brně, IMI v New Delhi, nebo v Indonesii. Po skončení studií působila kromě jiného v UK, USA, nebo na Slovensku jako Sales Executive, Business Development Manager nebo Sales Director. 

Je zakladatelkou oděvní značky BeWitch Design, která skrz dámskou módu pomáhá ženám znovu objevit svou krásu a sebevědomí. Již přes 2 roky spolupracuje s Britsko-českou obchodní komorou, kde v rámci programu Equilibrium mentoruje podnikatelky. Mimo něj ale také mentoruje podnikatele a přednáší studentům a mladým lidem. Věnuje se také publikační činnosti, copywritingu a psaní, přičemž píše pro velikány, jako je například Answear, Alza, nebo eSky. 

Ivona Harcar spoluprace

Často kladené otázky

Kurz je primárně o využití intuice v byznyse a o propojení těchto dvou světů. Vedlejším přínosem ale je, že když se vám to podaří, váš byznys ve všech svých aspektech poroste mnohem rychleji a efektivněji, což vám navíc také ušetří spoustu času i peněz. 

Ano, všechny informace, které vám Ivona v kurzu prezentuje, jsou buď podložené vědeckými studiemi, knihami nebo praxí. Na některé z nich se Ivona odvolává přímo v kurzu. 

Celý kurz obsahuje videa a cvičení na 7 dní plus 1 bonusový inspirativní rozhovor. Nechceme plýtvat vaším časem, všechny potřebné informace tedy získáte v průběhu několika minut a můžete se vrhnout na praktická cvičení. V průběhu týdne děláte vždy jedno cvičení na den. Jejich vypracování vám zabere v průměru 15-20 minut denně.

Obsah, který kurz tvoří, má hodnotu několik tisíc korun. Pojí se v něm Ivonino vzdělání, praxe a také hodiny a hodiny rešerší, průzkumů a práce jeden na jednoho. Podobný kurz se stejnou kvalitou, který by se věnoval propojení intuice a byznysu na takové úrovni s důrazem na byznys, ne na spiritualitu, u nás neexistuje.

Ne, po registraci a koupi kurzu získáte k všem materiálům doživotní přístup. K cvičením i videím se tak můžete kdykoliv vrátit a můžete je dělat i opakovaně – což se zároveň doporučuje.

Samozřejmě. Kurz můžete sledovat nebo jen poslouchat na jakémkoliv zařízení, kdykoliv a kdekoliv. Základem je jen to, abyste se dokázali soustředit na informace, které jsou vám sdělovány.

Pokud zjistíte, že kurz není pro vás, ozvěte se nám v průběhu 30 dní a my vám vrátíme peníze. Kurz ale často nejvíc pomůže právě těm, kteří mají zprvu pocit, že pro ně to není.

Kurz je naprosto anonymní. Můžete si ho tak klidně užít, aniž by o tom kdokoli věděl. Vaše jméno a kontaktní údaje bude znát pouze Ivona a její nejbližší tým, který je nezbytný k tomu, aby vám v případě potřeby mohl s čímkoli pomoci. Všichni v týmu jsou vázáni mlčenlivostí.

Co o kurzu říkají

jeho absolventi?

Kvalitou našeho kurzu jsme si jistí, a proto se nebojíme poskytnout vám 100% garanci vrácení peněz. Pokud se vám kurz z jakéhokoli důvodu nebude líbit, napište nám do 30 dnů od zakoupení na adresu info@ivonaharcar.com a my vám vrátíme peníze. Nemáte co ztratit. No a pokud se stále bojíte nebo si nejste jistí, pak tento kurz potřebujete mnohem víc, než si připouštíte. 

kurz intuitivni podnikani Ivona Harcar