Kdo jsem?

Ivona HarČar

Jsem mentorka, copywriterka a podnikatelka. Už od útlého věku jsem v sobě měla cit pro byznys, detail a umění, ale také hnací motor v podobě odhodlání jít si za svým cílem.

Díky letům stráveným nejen cestováním, ale i studiem v zahraničí jsem rozvinula své komunikační schopnosti, znalosti cizích kultur a způsob obchodování a jednání na multilevelové úrovni.

Ať už se jedná o charitativní projekt pro děti, kterým pomáháme v rámci BeWitch; o lidi, kterým se věnuji při mentoringu, nebo o firmy, pro které tvořím texty, vše dělám s jednoznačným záměrem – využít svoje know-how na pomoc ostatním. 

Ivona Harcar VIP mentoring a copywriting

Toto je můj příběh

1

Pocházím ze středního Slovenska, ale už od 13 let jsem jezdila pravidelně do Anglie. Studovala jsem v čínském Tchien-ťinu, na indonéském Bali, v indickém Novém Dillí, nebo na University of London v UK. Tyto zkušenosti mě obohatily jak kulturním rozhledem, tak kontakty a znalostmi cizích jazyků.

2

Léta působení na pozicích jako Business Development Manager nebo Sales manager v korporátním a startupovém světě mi dala mnoho zkušeností a pomohla mi v uvědomění si, kdo jsem a co mě v životě baví. Odtud byl jen krůček ke zúročení kreativity propojením s byznysem. Využila jsem svých obchodních zkušeností a začala jsem tvořit texty a pomáhat firmám prodat sebe i svůj produkt.

3

K tvorbě vlastní značky mě inspiroval český svět umění a designu, kde jsem rok a půl působila. Věděla jsem, že svou značku chci vést jinak a investovat do ní kus sebe. BeWitch se tak zaměřuje nejen na módu, ale i na inspiraci žen, které potřebují dostat ten správný impuls k tomu být samy sebou.

4

Postupně mě přirozeně začali vyhledávat lidé, které zajímali mé zkušenosti a můj názor. Patřili mezi ně jak lidé, kteří s byznysem začínají, tak i již úspěšní, starší, a mnohdy i úspěšnější podnikatelé. Zjistila jsem, že jim mám co nabídnout a co jim předat, začala jsem se proto mentoringu věnovat naplno. Vidět, jak tito lidé napředují, mě totiž nabíjí energii!

Poznejte mě blíž

Znáte mě například z:

Ivona Harcar spoluprace

Jak vašemu byznysu můžu pomoci?

Ivona Harcar kurz intuitivni podnikani copywriting VIP mentoring modni znacka BeWitch

Rozvoj intuitivního byznysu  
 

Pozvedněte svoji firmu na novou úroveň.  
 

Ivona Harcar kurz intuitivni podnikani copywriting VIP mentoring modni znacka BeWitch

Pojďme váš byznys pozvednout společně krok za krokem.

Ivona Harcar kurz intuitivni podnikani copywriting VIP mentoring modni znacka BeWitch

Zjistěte, jak obsahový marketing skutečně prodává.

Ivona Harcar kurz intuitivni podnikani copywriting VIP mentoring modni znacka BeWitch

Získejte sebevědomí a ciťte se dobře ať už jste kdekoliv.

Co se o mně říká?

Nechte nám na sebe kontakt

Připravujeme novú knihu, která vás intuitivním byznysem provede krok za krokem. Nechte nám na sebe kontakt a budete o ní vědět mezi prvními!